JSN Decor is designed by JoomlaShine.com
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com

20180409 160041U ponedjeljak, 12. ožujka 2018. godine održano je Kantonalno natjecanje srednjih škola iz njemačkog jezika.

Naše učenice Amina Jabučar (II.a) i Tea Kovžan (I.b) su uz pratnju profesorice Ivane Mijatović sudjelovale kao predstavnice naše škole. Školski bend Prve gimnazije je za natjecatelje pripremio kratki glazbeni program kao i prezentaciju o povijesti škole na njemačkom jeziku, a nakon pozdravnog govora direktorice došlo je vrijeme za rad. Par sati kasnije konačno su bili objavljeni i rezultati, Amina Jabučar osvojila je treće mjesto na referentnom nivou B1, a Tea Kovžan osvojila je četvrto mjesto na referentnom nivou A2. Obje učenice vratile su se sa natjecanja kućama s vrijednim nagradama koje su pripremili sponzori i Prva gimnazija, ali i lijepim sjećanjem na taj dan.

 

20180409 160043

20180409 160041

PRIPREMNA NASTAVA

ÖSD

oesd

PRIJAVITE SE NA POLAGANJE ISPITA AUSTRIJSKE JEZIČKE DIPLOME U SARAJEVU

Pročitaj više

Eksterna matura i upis u I. razred 2020./21.

Prijavi korupciju

Korupciju možete prijaviti ovdje ili na mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Katolički školski centar

4543060842 c9870d9d20 o

 

Pomoćni vrhbosanski biskup mons. dr. Pero Sudar, kao promicatelj katoličkog školstva u BiH, osim ovog prvog centra u Sarajevu, u ime Vrhbosanske nadbiskupije nešto kasnije otvara katoličke školske centre u Tuzli, Zenici, Konjicu, Travniku i Žepču.

U sastavu Katoličkog školskog centra djeluju tri škole: Osnovna škola, Opća - realna gimnazija i Srednja medicinska škola, čijim radom koordinira ravnatelj Mr. sci. Mario Ćosić.

JSN Decor is designed by JoomlaShine.com