KONAČNI REZULTATI NATJEČAJA ZA STIPENDIJE ZAKLADE „ZA MUDROST I PLEMENITOST-PRO SAPIENTIA ET CLEMENTIA“ ZA 2018./2019. GODINU

1) Novi stipendisti akademske godine 2018./2019.

Red.

broj.

Ime (Ime oca) prezime

Mjesto

Studij

1.

Benković (Đuro) Ivana

Orašje

UNTZ, Psihologija, I. god.

2.

Bešić (Zufer) Salih

Busovača

UNSA, Sociologija, II. god.

3.

Bošković (Slavko) Josipa

Stolac

SVEMO, Građevina, I. god.

4.

Brekalo (Mladen) Minea

Sarajevo

UNSA, Ekonomija, II. god.

5.

Dedić (Marko) Katja

Prozor-Rama

SVEMO, Logopedija, I. god.

6.

Dilber (Ivica) Ružica

Posušje

SVEMO, Zdravstveni studiji, II. god.

7.

Fišić (Ivica) Ivana

Dolac na Lašvi

UNSA, Pedagogija, I. god.

8.

Gazibarić (Dragan) Mario

Nova Bila

UNSA, Zdravstveni studiji, I. god.

9.

Grubišić (Ante) Zvonimir

Posušje

SVEMO, Fizioterapija, I. god.

10.

Ivanković (Ivan) Marija

Široki Brijeg

SVEMO, Matematika, V. god.

11.

Jukić (Slavo) Matea

Posušje

SVEMO, Edukacijska rehab., III. god.

12.

Jurišić (Frane) Ivan

Posušje

SVEMO, Informatika, I. god.

13.

Kalfić (Jozo) Vinko

Čapljina

SVEMO, Elektrotehnika, I. god.

14.

Kavazović (Damir) Manjana

Sarajevo

UNSA, Romanistika i talijanski, I. god.

15.

Klimeš (Oliver) Arijana

Travnik

UNTR, Pedagogija-psihologija, I. god.

16.

Kraljević (Marijo) Anja

Široki Brijeg

SVEMO, Strojarstvo, III. god.

17.

Lesko (Mile) Vinka

Čitluk

SVEMO, Katehetski, II. god.

18.

Lozančić (Zlatko) Anja

Kupres

FPMOZ, Biologija, II. god.

19.

Lučić-Jozak (Nikica) Ana

Turbe-Travnik

SVEMO, Radiologija, I. god.

20.

Lukić (Nedeljko) Sara Kristina

Banja Luka

UNBL, Novinarstvo, II. god.

21.

Marić (Marinko) Jelena

Stolac

SVEMO, Pravo, I. god.

22.

Marinčić (Zoran) Marijana

Tomislavgrad

SVEMO, Engleski i talijanski, V. god.

23.

Markota (Zdravko) Petra

Ljubuški

UNDŽBD, Dizajn enterijera, III. god.

24.

Matić (Zdravko) Ivana

Tomislavgrad

SVEMO, Informacijske znan., II. god.

25.

Mišetić (Pavao) Lana

Ljubuški

SVEMO, Medicina, III. god.

26.

Protuđer (Ivan) Ilijana

Fojnica

UNSA, Ekonomija, II. god.

27.

Sabljić (Miroslav) Kristian

Široki Brijeg

SVEMO, Pravo, IV. god.

28.

Slomo (Bruno) Sara

Kiseljak

UNSA, Zdravstveni studiji, I. god.

39.

Šimić (Nikola) Josip

Vareš

SVEMO, Strojarstvo, III. god.

30.

Šudić (Ante) Glorija

Široki Brijeg

SVEMO, Edukacijska reh., III. god.

31.

Tomić (Tomislav) Ana-Marija

Kakanj

UNSA, Muzička akademija, III. god.

32.

Vukoja (Stanko) Ivana

Grude

SVEMO, Razredna nastava, III. god.

33.

Zovko (Ivan) Jure

Mostar

SVEMO, Medicina, I. god.

 

Kandidati koji nisu dobili stipendiju mogu preuzeti svoju dokumentaciju na glavnoj porti KŠC-a., Mehmed-paše Sokolovića 11, Sarajevo.


2) Lista studenata koji su upisali narednu godinu studija, i time stekli uvjet za produženje stipendije, za akademsku godinu 2018./2019.

Red.

broj.

Ime (Ime oca) Prezime

Mjesto

Studij

1.

Babić (Ivan) Matej

Prozor

SVEMO, radiološka teh. IV.

2.

Batinić (Anto) Marija

Uskoplje

UNSA, psihologija IV.

3.

Bagarić (Stojan) Marko

Tomislavgrad

Agronomija, MO, IV. god.

4.

Barbarić (Marinko) Antonela

Žepče

SVEMO, Ekonomija III.

5.

Barešić (Ilija) Magdalena

Žepče

Engleski i njemački jezik, MO, IV. god.

6.

Barušić (Dalibor) Božena

Tuzla

Rudarski fakultet, TZ, IV. god.

7.

Bikić (Željo) Nikolina

Nova Bila

Farmacija, TR, IV. god.

8.

Bogut (Vinko) Matea

Posušje

Ekonomija, MO, IV. god.

9.

Boto (Vlado) Petra

Humac

Logopedija, MO, IV. god.

10.

Boto (Blago) Kristina

Ljubuški

SVEMO, ekonomija III.

11.

Budim (Niko) Josipa

Zavidovići

PMF- glazba, MO, IV. god.

12.

Ćorić (Mario) Mihaela

Mostar

SVEMO, radiologija III.

13.

Ćosić (Milenko) Gabrijela

Usora

UNTZ, Medicina, II.

14.

Čuturić (Branko) Matea

Vitez

SVEMO, Socijalni rad, II.

15.

Drmić (Ivo) Kristina

Vitez

SVEMO, Kemija, II.

16.

Đotlo (Zdravko) Valentina

Vitez

Vemo, ekonomija V.

17.

Faletar (Ilija) Jelena

Prozor-Rama

Medicinski fakultet, MO, IV. god.

18.

Gabrić (Luka) Ilija

Tomislavgrad

Politologija, MO, IV. god.

19.

Grabovac (Zdravko) Valentina

Vitez

SVEMO, Farmacija, II. god.

20.

Grbešić (Dragan) Marija

Široki Brijeg

SVEMO, Farmacija, IV. god.

21.

Ivančević (Petar) Katarina

Prozor-Rama

UNSA, Građevina, II. god.

22.

Ivešić (Mladen) Josip

Žepče

SVEMO, Psihologija, II. god.

23.

Ivić (Ivan) Ivana

Kupres

SVEMO, Radiologija, II. god.

24.

Jakovljević (Nenad) Vanja

Pale

UNSA, PMF, IV. god.

25.

Jukić (Velimir) Jelena

Posušje

UNSA, Medicina III.

26.

Jukić (Vlado) Marijana

Posušje

SVEMO, Socijalni rad, IV. god.

27.

Jurčević (Ivo) Mateja

Žepče

SVEMO, hrvatski jezik i pedagogija V.

28.

Jurić (Mato) Matea

Žepče

SVEMO Agronomija III.

29.

Kapetanović (Mario) Ena

Sarajevo

Ekonomski fakultet, SA, V. god.

30.

Kvesić (Darinko) Ivana

Kočerin

SVEMO, Farmacija, II. god.

31.

Kvesić (Tomislav) Katarina

Kočerin

SVEMO, Predškolski odgoj, III. god.

32.

Lauc (Mate) Marijana

Ljubuški

Edukacijsko rehab., TZ, IV. god.

33.

Leko (Miro) Marinela

Posušje

SVEMO, Matematika, V. god.

34.

Lovrić (Ivica) Karla

Žepče

UNSA, Arhitektura, II. god

35.

Luburić (Ivan) Josip

Studenci

Povijest i informatika, MO, IV. god.

36.

Ljiljić (Zoran) Iva

Sarajevo

Stomatoliški fakultet, SA, VI. god.

37.

Marić (Mijodrag) Vanja

Zenica

UNSA, Muzička akademija, IV. god.

38.

Marić (Miro) Ivana

Neum

Ekonomski fakultet, MO, IV. god.

39.

Marković (Vinko) Ivana

Žepče

SVEMO, Zdravstvene studije, II. god.

40.

Marijanović (Anto) Frano

Kakanj

Sanitarno infinjerstvo, MO, V.god.

41.

Miličević (Stanko) Mateja

Široki Brijeg

Muzička akademija, MO, V.god.

42.

Mrakić (Kemal) Muamera

Travnik

TR, Farmacija, IV. god.

43.

Nikolić (Damjan) Matea

Uskoplje

SVEMO, kriminalistika III.

44.

Pejčinović (Tihomir) Tomislava

Vareš

Ekonosmki fakultet, SA, V. god.

45.

Perutina (Petar) Ilija

Stolac

Medicinski fakultet, MO, V. god.

46.

Perić (Dragan) Ivan

Prozor-Rama

SVEMO, Građevina, IV.

47.

Perić (Nikica) Vedrana

Stolac

SVEMO, strojarstvo IV. god.

48.

Perić (Miro) Suzana

Plješivac-Greda

SVEMO, pedagogija III. god.

49.

Posavac (Borislav) Marko

Uskoplje

SVEMO, kriminalistika III.

50.

Prskalo (Mario) Ružica

Gradnići

SVEMO, njemački jezik III.

51.

Previšić (Marko) Marija

Stolac

Edukacijski fakultet, MO, IV. god.

52.

Puđa (Božo) Monika

Gornji Čajdraš

Razredna nastava, ZE, IV. god.

53.

Puljić (Marko) Ivana

Stolac

SVEMO, sestrinstvo III.

54.

Radoš (Ivan) Anamarija

Tomislavgrad

SVEMO, pedagogija IV.

55.

Sherry (Allian Francis) Irena Mira

Zenica

UNZE, Građevina, II. god.

56.

Spajić (Pero) Marinela

Žepče

SVEMO, Farmacija, II.

57.

Stojanović (Miroslav) Mateo

Sarajevo

Elektrotehnika, SA, IV. god.

58.

Soldo (Jozo) Jelena

Čerin

Logopedija, TZ, V. god.

59.

Šarić (Marko) Ivana

Travnik

SVEMO, socijalni rad III.

60.

Šiljeg (Željko) Marija

Ljubuški

SVEMO, ekonomija IV.

61.

Šimunić (Dragan) Danijela

Kiseljak

UNSA, Ekonomija, III.

62.

Šiško (Ivo) Ivona

N. Travnik

UNSA, Muzička akademija, III.

63.

Tomas (Ivica) Mateja

Bugojno

Sanitarno inžinjerstvo, MO, V. god.

64.

Trogrlić (Josip) Iva

Žepče

SVEMO, ekonomija III.

65.

Vidović (Dražen) Andrea

Bugojno

Razredna nastava, MO, IV. god.

66.

Vidović (Ljupko) Bernarda

Bugojno

SVEMO, Fizioterapija, IV.

67.

Vranjković (Jozo) Anđela

Mostar

SVEMO, Sestrinstvo II.

68.

Vrebac (Frano) Matej

Fojnica

UNSA, Talijanski jezik, III. god.

69.

Vujica (Markica) Klaudija

Brestovsko

Agronomija, MO, IV. god.

70.

Zovko (Stjepan) Marko

Mostar

SVEMO, Medicina III. god.

71.

Zmaić (Zvonimir) Josip

Odžak

UNTZ, Radiologija III. god.

72.

Živko (Željko) Ana

Sarajevo

UNSA, PMF-zemljopis, IV. god.

U Sarajevu, 30. studenog 2018.

Predsjednik Upravnog vijeća

Msgr. Dr. Pero Sudar, v.r.

                                                                                                            Promicatelj

ÖSD

oesd

PRIJAVITE SE NA POLAGANJE ISPITA AUSTRIJSKE JEZIČKE DIPLOME U SARAJEVU

Pročitaj više

Eksterna matura i upis u prvi razred

Katalozi za eksternu maturu i upis u prvi razred srednje škole.

Brošura za upis u prvi razred Gimnazije

HRVATSKI JEZIK

ENGLESKI JEZIK

NJEMAČKI JEZIK

MATEMATIKA

Prijavi korupciju

Korupciju možete prijaviti ovdje ili na mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Žitomislići – Međugorje – Mostar

U Žitomislićima smo posjetili manastir posvećen Blagovještenju Presvete Bogorodice

Bijambare

Učenici i učenice su zajedno sa svojim nastavnicama i nastavnicima uživali pješačeći uz zelene livade, ali i kroz šumu, jer tako ih je vodio put do njihove destinacije – Velike bijambarske pećine.

Izlet učenika Katoličkog školskog centra „Sv. Josip“ u Jajce

Izlet učenika drugih razreda Opće – realne gimnazije i Srednje medicinske škole započeo je polaskom autobusa ispred Zemaljskog muzeja u Sarajevu.

Katolički školski centar

4543060842 c9870d9d20 o

 

Pomoćni vrhbosanski biskup mons. dr. Pero Sudar, kao promicatelj katoličkog školstva u BiH, osim ovog prvog centra u Sarajevu, u ime Vrhbosanske nadbiskupije nešto kasnije otvara katoličke školske centre u Tuzli, Zenici, Konjicu, Travniku i Žepču.

U sastavu Katoličkog školskog centra djeluju tri škole: Osnovna škola, Opća - realna gimnazija i Srednja medicinska škola, čijim radom koordinira ravnatelj Mr. sci. Mario Ćosić.

ÖSD

 

PRIJAVITE SE NA POLAGANJE ISPITA AUSTRIJSKE JEZIČKE DIPLOME U SARAJEVU

Online prijava ⟶

Osnovna škola

 

osnovna.skola@ksc-sarajevo.com

Smjena: 8:00 PM - 13:10

Opća - relna Gimnazija

 

gimnazija@ksc-sarajevo.com

Smjena: 13:30 PM - 19:25

Srednja medicinska škola

 

kscmedic@bih.net.ba

Smjena: 13:30 PM - 19:2