JSN Decor is designed by JoomlaShine.com
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com

ZAKLADA „ZA MUDROST I PLEMENITOST-

PRO SAPIENTIA ET CLEMENTIA“

PRELIMINARNI REZULTATI NATJEČAJA ZA STIPENDIJE ZAKLADE „ZA MUDROST I PLEMENITOST-PRO SAPIENTIA ET CLEMENTIA“ ZA 2019./2020. GODINU

Na Natječaj Zaklade „Za mudrost i plemenitost-Pro sapientia et clementia“ za akademsku godinu 2019./2020., prijavio se ukupno 191 student. Na sjedinci Upravnog vijeća Zaklade održanoj 05. prosinca 2019., donešena je odluka o dodjeli ukupno 100 stipendija. Od toga, tekuće akademske godine dodijeljeno je 25 novih stipendija.

Dana 17. prosinca 2019. godine u 11:00 biti će svečano potpisivanje Ugovora s novim stipendistima Zaklade, u auditoriju KŠC-a „Sv. Josip“ Sarajevo, Mehmed paše Sokolovića 11. Susret će započeti sv. Misom u crkvi Kraljice svete krunice u sastavu škole.

1) Novi stipendisti akademske godine 2019./2020.

Red.

broj.

Ime (Ime oca) prezime

Mjesto

Studij

1.

Iva (Ivo) Dedić

Prozor – Rama

SVEMO, Predškolski odgoj, I. god.

2

Robert (Mario) Franjić

Vareš

SVEMO, Kineziologija, I. god.

3.

Veronika (Marko) Ivić

Kupres

SVEMO, Sanitarno inž., I. god.

4.

Branka (Anto) Jelić

Prozor – Rama

UNSA, Šumarstvo, V. god.

5.

Dana (Josip) Jukić

Posušje

SVEMO, Psihologija, I

6.

Robert (Pero) Knežević

Uskoplje

SVEMO, Sestrinstvo, II. god.

7.

Katarina (Slavko) Lešić

Novi Travnik

SVEMO, Edukacijski, V. god.

8.

Katarina (Mato) Maljić

Ovčarevo

SVEMO, Radiologija, I. god.

9.

Mijo (Ilija) Marić

Boće-Brčko

UNBL, Geodezija, II. god.

10.

Elizabeta (Juro) Maros

Novi Travnik

SVEMO, Sestrinstvo, I. god.

11.

Josipa (Željko) Mikulić

Grude

SVEMO, Prehrambeno, IV. god.

12.

Martin (Marinko) Mikulić

Široki Brijeg

SVEMO, Politologija, IV. god.

13.

Marija (Grgo) Miletić

Čitluk

SVEMO, Logopedija, IV. god.

14.

Antea (Gordan) Naletilić

Široki Brijeg

SVEMO, Farmacija, II. god.

15.

Tadija (Gordan) Pervan

Livno

SVEMO, Građevina, I. god.

16.

Marko (Nediljko) Petrović

Tomislavgrad

SVEMO, Građevina, I. god.

17.

Josipa Petra (Davor) Pravdić

Kiseljak

UNSA, Ekonomija, III. god.

18.

Slavica (Stipan) Prskalo

Uskoplje

SVEMO, Radiologija, I. god.

19.

Antonija (Ivica) Sičaja

Prozor- Rama

SVEMO, Sanitarno inž., I. god.

20.

Ivan (Pavo) Šekerija

Uskoplje

SVEMO, Dentalna medicina, III. god.

21.

Marija (Ivo) Šošić

Novi Travnik

SVEMO, Radiologija, III. god.

22.

Ana (Ivica) Tomas

Bugojno

SVEMO, Kemija, III.

23.

Martina (Zoran) Topić

Posušje

SVEMO, Logopedija, I. god.

24.

Matea (Ivan)Topić

Posušje

SVEMO, Psihologija, II. god.

25.

Karla (Vlado)Vranjković

Posušje

SVEMO, Logopedija, I. god.

Kandidati koji smatraju da su povrijeđena njihova prava mogu uložiti isključivo pismeni prigovor Upravnom vijeću Zaklade, u roku od osam dana od dana objave rang liste, poštom, na adresu: Zaklada za mudrost i plemenitost-Pro sapientia et clementia“, Mehmed paše Sokolovića 11, 71 000 Sarajevo.

Upravno vijeće Zaklade će u roku od osam dana donijeti konačnu odluku po prigovoru.

Kandidati koji nisu dobili stipendiju mogu preuzeti svoju dokumentaciju na glavnoj porti KŠC-a., Mehmed-paše Sokolovića 11, Sarajev.

2) Lista studenata koji su upisali narednu godinu studija, i time stekli uvjet za produženje stipendije, za akademsku godinu 2019./2020.

Red.

broj.

Ime (Ime oca) Prezime

Mjesto

Studij

1.

Babić (Ivan) Matej

Prozor

SVEMO, radiološka teh. V.

2.

Batinić (Anto) Marija

Uskoplje

UNSA, psihologija V.

3.

Bagarić (Stojan) Marko

Tomislavgrad

Agronomija, MO, V. god.

4.

Barešić (Ilija) Magdalena

Žepče

Engleski i njemački jezik, MO, V. god.

5.

Barušić (Dalibor) Božana

Tuzla

Rudarski fakultet, TZ, V. god.

6.

Benković (Đuro) Ivana

Orašje

UNTZ, Psihologija, II. god.

7.

Bikić (Željo) Nikolina

Nova Bila

Farmacija, TR, V. god.

8.

Bogut (Vinko) Matea

Posušje

Ekonomija, MO, V. god.

9.

Bošković (Slavko) Josipa

Stolac

SVEMO, Građevina, II. god.

10.

Boto (Vlado) Petra

Humac

Logopedija, MO, V. god.

11.

Boto (Blago) Kristina

Ljubuški

SVEMO, ekonomija IV.

12.

Brekalo (Mladen) Minea

Sarajevo

UNSA, Ekonomija, III. god.

13.

Ćorić (Mario) Mihaela

Mostar

SVEMO, radiologija IV.

14.

Ćosić (Milenko) Gabrijela

Usora

UNTZ, Medicina, III.

15.

Čuturić (Branko) Matea

Vitez

SVEMO, Socijalni rad, III.

16.

Dedić (Marko) Katja

Prozor-Rama

SVEMO, Logopedija, II. god.

17.

Dilber (Ivica) Ružica

Posušje

SVEMO, Zdravstveni studiji, III. god.

18.

Drmić (Ivo) Kristina

Vitez

SVEMO, Kemija, III.

19.

Faletar (Ilija) Jelena

Prozor-Rama

Medicinski fakultet, MO, V. god.

20.

Fišić (Ivica) Ivana

Dolac na Lašvi

UNSA, Pedagogija, II. god.

21.

Gabrić (Luka) Ilija

Tomislavgrad

Politologija, MO, V. god.

22.

Gazibarić (Dragan) Mario

Nova Bila

UNSA, Zdravstveni studiji, II. god.

23.

Grabovac (Zdravko) Valentina

Vitez

SVEMO, Farmacija, III. god.

24.

Grbešić (Dragan) Marija

Široki Brijeg

SVEMO, Farmacija, V. god.

25.

Grubišić (Ante) Zvonimir

Posušje

SVEMO, Fizioterapija, II. god.

26.

Ivančević (Petar) Katarina

Prozor-Rama

UNSA, Građevina, III. god.

27.

Ivešić (Mladen) Josip

Žepče

SVEMO, Psihologija, III. god.

28.

Ivić (Ivan) Ivana

Kupres

SVEMO, Radiologija, III. god.

29.

Jukić (Vlado) Marijana

Posušje

SVEMO, Socijalni rad, V. god.

30.

Jurišić (Frane) Ivan

Posušje

SVEMO, Informatika, II. god.

31.

Kalfić (Jozo) Vinko

Čapljina

SVEMO, Elektrotehnika, II. god.

32.

Kavazović (Damir) Manjana

Sarajevo

UNSA, Romanistika i talijanski, II. god.

33.

Kraljević (Marijo) Anja

Široki Brijeg

SVEMO, Strojarstvo, IV. god.

34.

Kvesić (Darinko) Ivana

Kočerin

SVEMO, Farmacija, III. god.

35.

Kvesić (Tomislav) Katarina

Kočerin

SVEMO, Predškolski odgoj, IV. god.

36.

Lauc (Mate) Marijana

Ljubuški

Edukacijsko rehab., TZ, V. god.

37.

Lesko (Mile) Vinka

Čitluk

SVEMO, Katehetski, III. god.

38.

Lovrić (Ivica) Karla

Žepče

UNSA, Arhitektura, III. god

39.

Lozančić (Zlatko) Anja

Kupres

FPMOZ, Biologija, III. god.

40.

Lučić-Jozak (Nikica) Ana

Turbe-Travnik

SVEMO, Radiologija, II. god.

41.

Lukić (Nedeljko) Sara Kristina

Banja Luka

UNBL, Novinarstvo, III. god.

42.

Marić (Miro) Ivana

Neum

Ekonomski fakultet, MO, V. god.

43.

Marić (Marinko) Jelena

Stolac

SVEMO, Pravo, II. god.

44.

Marković (Vinko) Ivana

Žepče

SVEMO, Zdravstvene studije, III. god.

45.

Markota (Zdravko) Petra

Ljubuški

UNDŽBD, Dizajn enterijera, IV. god.

46.

Matić (Zdravko) Ivana

Tomislavgrad

SVEMO, Informacijske znan., III. god.

47.

Mišetić (Pavao) Lana

Ljubuški

SVEMO, Medicina, IV. god.

48.

Mrakić (Kemal) Muamera

Travnik

TR, Farmacija, V. god.

49.

Perutina (Petar) Ilija

Stolac

Medicinski fakultet, MO, VI. god.

50.

Perić (Dragan) Ivan

Prozor-Rama

SVEMO, Građevina, V.

51.

Perić (Nikica) Vedrana

Stolac

SVEMO, strojarstvo V. god.

52.

Perić (Miro) Suzana

Plješivac-Greda

SVEMO, pedagogija IV. god.

53.

Posavac (Borislav) Marko

Uskoplje

SVEMO, kriminalistika IV.

54.

Previšić (Marko) Marija

Stolac

Edukacijski fakultet, MO, V. god.

55.

Protuđer (Ivan) Ilijana

Fojnica

UNSA, Ekonomija, III. god.

56.

Prskalo (Mario) Ružica

Gradnići

SVEMO, njemački jezik IV.

57.

Radoš (Ivan) Anamarija

Tomislavgrad

SVEMO, pedagogija V.

58.

Sabljić (Miroslav) Kristian

Široki Brijeg

SVEMO, Pravo, V. god.

59.

Sherry (Allian Francis) Irena Mira

Zenica

UNZE, Građevina, III. god.

60.

Slomo (Bruno) Sara

Kiseljak

UNSA, Zdravstveni studiji, II. god.

61.

Spajić (Pero) Marinela

Žepče

SVEMO, Farmacija, III.

62.

Šarić (Marko) Ivana

Travnik

SVEMO, socijalni rad IV.

63.

Šiljeg (Željko) Marija

Ljubuški

SVEMO, ekonomija V.

64.

Šimić (Nikola) Josip

Vareš

SVEMO, Strojarstvo, IV. god.

65.

Šimunić (Dragan) Danijela

Kiseljak

UNSA, Ekonomija, IV.

66.

Šiško (Ivo) Ivona

N. Travnik

UNSA, Muzička akademija, IV.

67.

Šudić (Ante) Glorija

Široki Brijeg

SVEMO, Edukacijska reh., IV. god.

68.

Trogrlić (Josip) Iva

Žepče

SVEMO, ekonomija IV.

69.

Vidović (Dražen) Andrea

Bugojno

Razredna nastava, MO, V. god.

70.

Vidović (Ljupko) Bernarda

Bugojno

SVEMO, Fizioterapija, V.

71.

Vrebac (Frano) Matej

Fojnica

UNSA, Talijanski jezik, IV. god.

72.

Vujica (Markica) Klaudija

Brestovsko

Agronomija, MO, V. god.

73

Vukoja (Stanko) Ivana

Grude

SVEMO, Razredna nastava, IV. god.

74.

Zovko (Stjepan) Marko

Mostar

SVEMO, Medicina IV. god.

75.

Zmaić (Zvonimir) Josip

Odžak

UNTZ, Radiologija IV. god.

Studenti označeni crvenom bojom nisu dostavili potvrdu o 48 satnom volontiranju u karitativnim, odgojnim i socijalnim ustanovama, odnosno ekološkim udrugama. Ukoliko istu ne dostave do 13. prosinca, gube pravo na nastavak stipendiranja.

U Sarajevu, 05. prosinca 2019.

Predsjednik Upravnog vijeća

Msgr. Dr. Pero Sudar, v.r.

PRIPREMNA NASTAVA

ÖSD

oesd

PRIJAVITE SE NA POLAGANJE ISPITA AUSTRIJSKE JEZIČKE DIPLOME U SARAJEVU

Pročitaj više

Eksterna matura i upis u I. razred 2020./21.

Prijavi korupciju

Korupciju možete prijaviti ovdje ili na mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Katolički školski centar

4543060842 c9870d9d20 o

 

Pomoćni vrhbosanski biskup mons. dr. Pero Sudar, kao promicatelj katoličkog školstva u BiH, osim ovog prvog centra u Sarajevu, u ime Vrhbosanske nadbiskupije nešto kasnije otvara katoličke školske centre u Tuzli, Zenici, Konjicu, Travniku i Žepču.

U sastavu Katoličkog školskog centra djeluju tri škole: Osnovna škola, Opća - realna gimnazija i Srednja medicinska škola, čijim radom koordinira ravnatelj Mr. sci. Mario Ćosić.

JSN Decor is designed by JoomlaShine.com