Red. broj |
Prezime (Ime oca) Ime |
Mjesto |
Studij |
34. |
Adžić (Ilija) Josipa |
Žepče |
SVEMO, Logopedija, II. god. |
35. |
Babić (Marinko) Grgur |
Travnik |
UNSA, Tjelesni i zdrav. odgoj, III. god, |
36. |
Babić (Vlado) Iva |
Paklarevo - Travnik |
SVEMO, Psihologija, III. god. |
37. |
Bako (Predrag) Suzana |
Orašje |
UNSA, Glazbena akademija, IV. god. |
38. |
Barešić (Krasnadar) Mihaela |
Kiseljak |
SVEMO, Elektrotehnika, III. god. |
39. |
Bošnjak (Alen) Matea |
Čapljina |
SVEMO, Edukacijska rehab., II. god, |
40. |
Boto (Vlado) Helena |
Ljubuški |
SVEMO, Predškolski odgoj, III. god. |
41. |
Buhač (Dalibor) Nikolina |
Mostar |
SVEMO, Građevina, III. god. |
42. |
Crnogorac (Ivica) Marta |
Posušje |
SVEMO, Prehrambene tehn., IV. god. |
43. |
Crnov (Marko) Ana |
Uskoplje |
UNZBL, Medicina, II. god. |
44. |
Cvjetković (Marijo) Martina |
Sarajevo |
UNSA, Politologija, II. god. |
45. |
Ćosić (Milenko) Gabrijela |
Usora |
UNTZ, Medicina, VI. god. |
46. |
Ćužić (Tomislav) Matea |
Mostar |
SVEMO, Ekonomija, III. god. |
47. |
Čepo (Stjepan) Lana-Lena |
Grude |
SVEMO, Medicina, II. god. |
48. |
Dedić (Marko) Katja |
Prozor-Rama |
SVEMO, Logopedija, V. god. |
49. |
Đandara (Igor) Ana |
Nova Bila |
SVEMO, Ekonomija, III. god. |
50. |
Epet (Miroslav) Karla |
Travnik |
SVEMO, Farmacija, III. god. |
51. |
Franjić (Zdenko) Dajana |
Vareš |
UNSA, Psihologija, III. god. |
52. |
Gazibarić (Dragan) Mario |
Nova Bila |
UNSA, Zdravstveni studiji, V. god. |
53. |
Gudelj (Marinko) Matea |
Tomislavgrad |
SVEMO, Logopedija, II. god. |
54. |
Iličković (Zoran) Nikolina |
Tuzla |
UNTZ, Razredna nastava, III. god. |
55. |
Ivić (Marko) Veronika |
Kupres |
SVEMO, Sanitarno inženjerstvo, IV. god. |
56. |
Jelić (Goran) Matej |
Kupres |
SVEMO, Zdravstvene studije, III. god. |
57. |
Jurić (Frano) Marina |
Busovača |
SVEMO, Strojarstvo, II. god. |
58. |
Jezidžić (Branko) Ivana |
Bugojno |
SVEMO, Farmacija, III. god. |
59. |
Klaić (Marko) Lucija |
Donja Mahala |
UNTZ, Medicina, III. god. |
60. |
Kvesić (Darinko) Ivana |
Kočerin |
SVEMO, Farmacija, V. god. |
61. |
Kvesić (Miro) Ante |
Kočerin |
SVEMO, Programsko ing., V. god. |
62. |
Lazić (Branislav) Kristina |
Tuzla |
UNTZ, Biologija, II. god. |
63. |
Lebo (Zoran) Petra |
Posušje |
SVEMO, Ekonomija, III. god. |
64. |
Lovrić (Zoran) Leonora |
Tuzla |
UNTZ, Ekonomija, III. god. |
65. |
Lovrinović (Ivica) Karla |
Travnik |
SVEMO, Dentalna medicina, V. god. |
66. |
Maljić (Mato) Katarina |
Ovčarevo |
SVEMO, Radiologija, IV. god. |
67. |
Marić (Marinko) Jelena |
Stolac |
SVEMO, Pravo, V. god. |
68. |
Marić (Ivo) Jana |
Stolac |
SVEMO, Medicina, II. god. |
69. |
Maslać (Ivica) Laura |
Čapljina |
UNSA, Glazbena akademija, II. god. |
70. |
Mašić (Marko) Janja |
Tomislavgrad |
SVEMO, Zdravstvene studije, III. god. |
71. |
Milanovski (Vlatko) Marina |
Vareš |
UNSA, Ekonomija, III. god. |
72. |
Mikulić (Marinko) Petra |
Kočerin |
SVEMO, Strojarstvo, V. god. |
73. |
Mišetić (Sando) Katarina |
Ljubuški |
SVEMO, Logopedija, III. god. |
74. |
Mosković (Marko) Zorana |
Tuzla |
UNTZ, Razredna nastava, II. god. |
75. |
Mostarac (Anto) Nikolina |
Žepče |
UNSA, Zdravstvene studije, III. god. |
76. |
Naletilić (Gordan) Antea |
Široki Brijeg |
SVEMO, Farmacija, V. god. |
77. |
Pavković (Dragan) Maja |
Žepče |
UNSA, Kriminologija, III. god. |
78. |
Pavković (Anto) Sanja |
Žepče |
UNSA, Pedagogija, III. god. |
79. |
Pavlović (Mato) Katarina |
Prozor-Rama |
SVEMO, Prehrambena tehn., II. god. |
80. |
Pavlović (Mirko) Tina |
Tuzla |
UNTZ, Politologija, II. god. |
81. |
Perić (Stjepan) Anđela |
Stolac |
SVEMO, Kriminalistika, IV. god. |
82. |
Perić (Drago) Elena |
Uskoplje |
SVEMO, Radiološke tehn., II. god. |
83. |
Perković (Dragan) Tijana |
Busovača |
SVEMO, Fizioterapija, II. god. |
84. |
Pervan (Gordan) Tadija |
Livno |
SVEMO, Građevina, V. god. |
85. |
Petrušić (Mato) Iva |
Guča Gora |
UNSA, Psihologija, III. god. |
86. |
Pranjić (Franjo) Katarina |
Žepče |
UNZE, Njemački jezik, II. god. |
87. |
Prskalo (Stipan) Slavica |
Uskoplje |
SVEMO, Radiologija, IV. god. |
88. |
Reč (Dario) Martina |
Sarajevo |
UNSA, Grafički dizajn, III. god. |
89. |
Stipić (Ante) Katarina |
Posušje |
SVEMO, Edukacijska rehab., V. god. |
90. |
Šekerija (Pavo) Ivan |
Uskoplje |
SVEMO, Dentalna medicina, VI. god. |
91. |
Širić (Krunoslav) Marijana |
Žepče |
UNSA, Zdravstvene studije, III. god. |
92. |
Tavić (Ivica) Renata |
Novi Travnik |
SVEMO, Farmacija, IV. god. |
93. |
Topić (Zoran) Martina |
Posušje |
SVEMO, Logopedija, IV. god. |
94. |
Udiljak (Anita) Eric |
Zenica |
UNZE, Softverski ing., II. god. |
95. |
Udovičić (Franjo) Valentina |
Žepče |
UNSA, Promet, IV. god. |
96. |
Vidović (Ljupko) Gabriela |
Bugojno |
SVEMO, Računarstvo, V. god. |
97. |
Vranjković (Vlado) Karla |
Posušje |
SVEMO, Logopedija, IV. god. |
98. |
Vujica (Markica) Marina |
Kiseljak |
UNSA, Mikrobiologija, II. god. |
99. |
Zlatić (Marko) Matej |
Žepče |
SVEMO, Engleski i povijest, II. god. |
100. |
Žepačkić (Marinko) Marina |
Zenica |
UNZE, Zdravstvena njega, II. god. |